4:3sn
(0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)

Mladší dorostenci nakonec získali dva body

26.11.2015 / Jaroslav Wollmann

Svěřenci Petra Svobody přivítali v prvním kole nadstavby celek Žďáru nad Sázavou. Lépe vstoupili do zápasu hosté, kteří po první třetině vedli 1:0. Když na začátku poslední dvacetiminutovky byl stav 3:1 pro hosty, málo kdo by si na domácí vsadil. Proti byl ale Jaroslav Musil, který svým druhým gólem v zápase snížil. Tomáš Vala necelé čtyři minuty vyrovnal a jelikož o vítězi prodloužení nerozhodlo, byly v Jihlavě k vidění nájezdy. V nich byli šťastnější mladíci Dukly, když ve čtvrté sérii rozhodl Adam Najman. Jihlava porazila Ždár nad Sázavou 4:3 po samostatných nájezdech.
26.11.2015 15:45, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 19. kolo

Chaloupek – Piskač, Zadina, Juda, Mareček, Marek, Barák, Rašín – Brož, Vala, Zadražil, Úlovec, Musil, Kardoš, Najman, Filip, Svoboda
4

SKLH Žďár nad Sázavou

Vacek – Melichar, Junek, Pachl, Myška, Kukla – Trejbal, Soukup, Křehlík, Jindra, Šutera, Pytlik, Brejcha, Hladík, Tobiáš
3
Branky a nahrávky: 28. Musil (Úlovec, Juda), 52. Musil (Vala, Najman), 57. Vala (Najman), rozh. náj. Najman – 3. Křehlík (Pachl), 29. Soukup (Junek), 41. Křehlík (Pytlík, Tobiáš). Rozhodčí: Pilný – Kotlík, Kuřítko. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 37:17. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3.