2:3p
(1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)

Mladší dorostenci vezou z města automobilů dva body

29.11.2015 / Jaroslav Wollmann

V neděli v poledne zahájili svůj duel v Mladé Boleslavi svěřenci Petra Svobody. Lépe vyšla první polovina zápasu domácímu celku, který vedl 2:0. Hosté se poprvé prosadili dvacet dva vteřin před druhou sirénou. Na začátku poslední dvacetiminutovky pak dokázali vyrovnat. Obrat celého duelu dokonal v prodloužení Jan Úlovec. Dukla si odvezla domů dva body za výhru 3:2 po prodloužení.
29.11.2015 12:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 20. kolo

BK Mladá Boleslav

Haas - Novotný, Sýkora, Suk, Málek, Dobrkovský, Červenka - Schulz, Šípek, Vojta, Litera, Novák, Moucha, Čermák, Jindra, Moravčík
2

Juřička - Piskač, Zadina, Mareček, Marek, Barák, Rašín - Juda, Brož, Vala, Úlovec, Musil, Kardoš, Najman, Filip, Svoboda
3
Branky a nahrávky: 8. Novák (Moravčík), 24. Moravčík (Jindra) - 40. Juda (Úlovec), 42. Marek (Brož), 65. Úlovec (Piskač). Rozhodčí: Hodač - Votrubec, Ševic. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 46. Střely na branku: 21:46. Průběh utkání: 2:0, 2:3.