3:4
(0:1, 1:2, 2:1)

Mladší dorost prohrál s Kometou

06.12.2015 / Ondřej Terber

Na Horácký zimní stadion zavítala v neděli dopoledne Kometa Brno. Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří vstřelili v první třetině jeden gól a šlo se do kabin s jednogólovým náskokem pro Brno. Z kraje druhého dějství Kmeta odskočila na rozdíl dvou branek, ale Dukla nic nezabalila a ještě do přestávky snížila zásluhou Jakuba Filipa. Ovšem za nedlouho hosté opět odskočili na rozdíl dvou branek. Ve třetí části hry Dukla zabrala a nejprve snížil Adam Najman, když prostřelil hostujícího gólmana. Ani toto snížení netrvalo dlouho a Kometa opět odskočila. V závěru zápasu stačila Dukla pouze snížit a tak utkání skončilo 3:4 a Jihlava nezískala ani bod.
06.12.2015 12:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 21. kolo

Juřička – Marek, Zadina, Piskač, Rašín, Mareček – Úlovec, Najman, Vala – Brož, Juda, Musil – P. Svoboda, Kardoš, Filip
3

Pleticha – Kučeřík, Věžník, P. Vašíček, Masár, Holemý, Gloz, David – M. Svoboda, Kunc, Meluzín – Lašák, Konečný, Čajkovič, Kavický, D. Vašíček, Novák – Hubáček
4
Branky a nahrávky: 30. Filip (Najman, Vala), 47. Najman (Rašín, Vala), 54. Juda (Piskač, P. Svoboda) – 17. Čajkovič (Věžník, Konečný), 21. Novák (Kavický, D. Vašíček), 36. Holemý (Kučeřík, M. Svoboda), 50. M. Svoboda (Kunc). Rozhodčí: Ondráček – Polák, Rampír. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Střely na branku: 40:29. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4.