9:3
(2:0, 2:1, 5:2)

Mladší dorost deklasoval České Budějovice

03.03.2016 / Tomáš Lysý

Poslední "domácí" zápas této sezony se Dukle povedl. Domácí v uvozovkách, protože se utkání sehrálo na stadionu Světlé nad Sázavou. Jihlava po první třetině vedla o dva góly, které zařídili Jakub Filip a Tomáš Vala. Hosté sice ve druhé třetině vstřelili kontaktní gól, ovšem Jihlava vedla krátce po polovině třetího dějství již 7:1. O pět gólů se postaral Jan Úlovec, Vítězslav Brož, Daniel Piskač a dvakrát Martin Zadražil. Hosté sice vstřelili druhý gól, jenže Dukla přidala hned dva góly Adamem Najmanem a Miroslavem Judou. Hosté poté už jen korigovali na konečných 9:3 z pohledu červenožlutých.
03.03.2016 17:30, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 37. kolo

Krejčí – Piskač, Barák, Juda, Trávník, Mareček, Marek – Brož, Vala, Zadražil, Úlovec, Kardoš, Najman, Filip
9

Banes Motor České Budějovice

Svoboda – Procházka, Dekret, Škola, Doktor, Štěcha, Novák – Grossmann, Čížek, Houdek, Egert, Toman, Vaculík, Šuhaj, Fríd, Brousek
3
Branky a nahrávky: 10. Filip (Vala, Najman), 11. Vala (Úlovec), 35. Úlovec (Najman, Vala), 37. Zadražil (Úlovec), 44. Brož (Najman, Vala), 48. Zadražil (Marek), 49. Piskač (Vala), 56. Najman (Vala), 58. Juda (Úlovec, Trávník) – 26. Vaculík (Škola, Houdek), 54. Toman (Grossmann), 58. Vaculík (Houdek, Toman). Rozhodčí: Pilný – Krejčí, Kuřítko. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 123. Střely na branku: 53:30. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1, 7:2, 9:2, 9:3.