05.02.2016 16:00, NOEN extraliga staršího dorostu - 39. kolo

Blažek – Klusáček, Haspeklo, Šíma, J. Kučera, Veber, Kiml, Smrž – Řepka (A), Hrabík, Bláha, M. Kučera, Kalaj, Husarik, Kovacs, Kubík, Pejchal
6

Šťastný (21. Juda) – Mareš, Stark, Huňáček, Krtek, Vála – Kadleček, Jindra, Adam, Hrbatý, Heinrich, Mejzlík, Strnad, Čermák, Vrátný, Oščádal
5
Branky a nahrávky: 2. Hrabík (M. Kučera, J. Kučera), 5. M. Kučera, 19. Kalaj (Řepka, Kubík), 31. Kalaj (Kiml), 35. Kovacs (J. Kučera, Bláha), 53. Šíma (Husarik, Kovacs) – 36. Stark (Vrátný), 37. Huňáček (Kadleček), 41. Strnad (Mejzlík), 46. Mejzlík, 58. Oščádal (Heinrich, Krtek). Rozhodčí: Sýkora – Jelínek, Malý. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 105. Střely na branku: 30:37. Průběh utkání: 5:0, 5:4, 6:4, 6:5.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Dnes jsme začali velice vlažne a dvě třetiny jsme byli slabšim mužstvem. Začít hrát až za stavu 0:5 je zkrátka pozdě. Hokej se hraje šedesát minut a my jsme dnes byli téměř 2 třetiny slabší. První polovinu zápasu jsme chtěli dávat branky do prazdné namísto abychom hráli jednoduše a to se nám v závěru, kdy jsme dotahovali, vymstilo a chyběl nám ten jeden gól. Na druhou stranu, chtít otočit utkáni ze stavu 0:5 by byl malý zázrak. Soupeři gratulujeme.