2:5
(1:3, 0:2, 1:0)

Rezerva mladšího dorostu nezvládla zápas s Jindřichovým Hradcem

31.01.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli přivítali svěřenci Karla Nekvasila celek Jindřichova Hradce. Hosté měli na svém kontě pouhé tři body a oba dosavadní duely s Duklou prohráli, ale 31. ledna tomu tak nebylo. Jihočeši po první třetině vedli 3:1, za domácí se trefil Jakub Schwarz. Ve druhé části přidali hosté dvě branky a vedli 5:1. Mladí hráči Jihlavy už v poslední třetině jen stačili snížit na konečných 2:5. O druhou branku se postaral Martin Kohout.
31.01.2016 12:00, ELIOD liga mladšího dorostu - 25. kolo

HC Dukla Jihlava B

Juřička - Barák, Martinů, Jančí, Poledna, Přibil, Sapík - Kohout, Adamová, Štěrba - Havel, Mikeš, Novák - Schwarz, Coufal, Hroch - Rampír
2

HC Střelci Jindřichův Hradec

5
Branky a nahrávky Jihlavy: 19. Schwarz (Barák), 51. Kohout (Štěrba). Vyloučení: 6:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 30:37.