4:3p
(1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)

Mladší dorost na ledě Boleslavi třikrát srovnal a získal bod

25.09.2016 / Tomáš Lysý

Jeden gól obou týmů v každé třetině, první vždy na straně Mladé Boleslavi. I tak by se dal charakterizovat další zápas extraligy mladšího dorostu. Dukla na ledě týmu z města Škodovek od páté minuty prohrávala, v 17. minutě srovnal Vítězslav Brož. Na druhou branku hostí ve druhé třetině odpověděl svojí první trefou za Duklu obránce Valentýn Smolko. Deset minut před koncem se domácí přiblížili výhře, ovšem Jihlava stihla zásluhou Tomáše Pigla znovu vyrovnat a zápas tak šel do prodloužení. V něm se již domácí radovali a získali extra bod navíc.
25.09.2016 12:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 6. kolo

BK Mladá Boleslav

Rylich – Novotný, Sýkora, Holoubek, Dobrkovský, Rudolph, Hes – Zajíček, Schulz, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Simon
4

Chaloupek – Smolko, Sapík, Křišta, P. Brož, Barák, Rašín – V. Brož, Zadražil, Chlubna, Krajíček, Najman, Juda, Pigl, Mihulka, Svoboda
3
Branky a nahrávky: 5. Dlask (Zajíček, Sýkora), 32. Simon (Zajíček), 50. Závora (Zajíček, Simon), 63. Závora (Sýkora) – 17. V. Brož, 38. Smolko (Najman), 54. Pigl (Juda). Rozhodčí: Battěk – Kettner, Špringl ml. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 34:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, :2, 3:2, 3:3, 4:3.

Tomáš Černík (BK Mladá Boleslav): Byl to urputný zápas z obou stran. Každý z týmů se snažil neudělat chybu, ale myslím, že postupem času jsme byli lepší. Škoda smolného gólu soupeře na 3:3, ale pak parádně sehranou přesilovkou v prodloužení jsme získali bod navíc, který je pro nás velice cenný.