3:2sn
(0:2, 0:0, 2:0 - 0:0)

B-tým mladšího dorostu veze z Třebíče bod

09.10.2016 / Tomáš Lysý

Další zápas ELIOD ligy mladšího dorostu odehrála Dukla na ledě nedaleké Třebíče a první třetina jí vyšla na jedničku. Již ve čtvrté minutě se prosadil kapitán týmu Patrik Augusta a o deset minut později zvýšil vedení Jihlavy Jakub Schwarz. K tomu se přidal dobrý výkon gólmana hostí Marka Pavlase, který během dvou třetin lapil třicet střel domácích. Třebíč ale ve třetí části nejprve snížila a tři minuty před koncem vyrovnala. Zápas nakonec dospěl až do nájezdů, které vyšly lépe domácím - 3:2 po samostatných nájezdech.
09.10.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 6. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Dobrovolný - Dvořák, Sobotka, Koňařík, Patočka - M. Růžička, Šaroun, Čtveráček, Mojdl, F. Kotačka, A. Svoboda, A. Kotačka, D. Svoboda, Vedral, Spilka, A. Růžička
3

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Kratochvíl, Nosek, Poledna, Sapík, Dúška, Buzek - Augusta, Kochrda, Havel - Kohout, Pokorný, Machovský - Schwarz, Hroch, Rampír - Adamová
2
Branky a nahrávky: 48. Mojdl (Vedral), 57. Vedral (Spilka), rozh. náj. Svoboda - 4. Augusta (Havel), 14. Schwarz. Rozhodčí: Mezlík - Kotrba, Roupec. Vyloučení: 1:6. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 66. Střely na branku: 43:21. Průběh utkání: 0:2, 3:2.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Třebíč byla po celý zápas lepším týmem. Jak herně, tak střelecky, výrazně nás přestřílela. Ale i přesto jsme se dokázali během první třetiny dostat do dvougólového vedení, které jsme bohužel neudrželi. Soupeř ve třetí třetině po dvou našich hrubých individuálních chybách vyrovnal a v nájezdech byl šikovnější.