4:11
(0:2, 2:4, 2:5)

Starší žáci vyhráli ve Žďáru nad Sázavou a drží druhé místo v tabulce

10.12.2016 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 10. prosince cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Žďáru nad Sázavou. Po první třetině vedli starší žáci nad svým soupeřem 2:0. Ve druhé části domácí dokázali srovnat, ale hosté zabrali a zásluhou čtyř vstřelených branek šli znovu do vedení. V poslední třetině padlo nejvíce gólů a to celkem sedm, pět jich však bylo do sítě domácího celku. Dukla zvítězila ve Žďáru nad Sázavou vysoko 11:4. Čtyři body za gól a tři asistence si v zápase připsal Šimon Báťa.
10.12.2016, Liga starších žáků "B" - 17. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

4

Horák – Číhal, Augusta, J. Novák, Hrbek, Vovsík, Kret - Michalčuk, Báťa, Machovský - Sedlák, Bína, Bačkovský – Lagron, Kardoš, Kain
11
Branky a nahrávky Jihlavy: 5. Bačkovský (Hrbek), 6. J. Novák (Bačkovský), 30. Bína, 32. Lagron (Báťa), 32. Číhal (Michalčuk), 37. Bína (Hrbek), 44. Bačkovský (Sedlák, Číhal), 53. Báťa (Michalčuk), 57. Michalčuk (Báťa, Bačkovský), 58. Číhal, 59. Michalčuk (Báťa). Nejlepší hráči Jihlavy: Celý tým.