9:3
(2:1, 2:1, 5:1)

Mladší žáci v poslední třetině zabrali a porazili Velké Meziříčí

27.11.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli přivítali svěřenci Tomáše Dzurika Velké Meziříčí. V první třetině oba celky předváděly svižný a pohledný hokej, domácí tým vedl 2:1. Druhá část byla naopak velice podprůměrná, jihlavští mladíci po ní vedli 4:2. V poslední třetině mladší žáci Dukly zabrali a svého soupeře zatlačili. Nakonec se mohli radovat z výhry 9:3. Tři body si v duelu za gól a dvě asistence připsal Martin Dvořák.
27.11.2016, Liga mladších žáků "D" - 15. kolo

1. a 2. třetina: Černý – Vrzal, Löffler, Sapík, Růžička, Procházka - Ošmera, Chlubna, Jungwirth – Vojáček, Dvořák, Bambula – Pražák, Kazda
3. třetina: Černý – Jungwirth, Löffler, Sapík, Růžička, Procházka - Chlubna, Ošmera, Dvořák – Vojáček, Pražák, Bambula – Kazda, Vrzal
9

HHK Velké Meziříčí

3
Branky a nahrávky Jihlavy: 8. Löffler, 18. Bambula (Procházka), 28. Chlubna (Procházka), 35. Bambula (Pražák), 52. Vojáček, 53. Ošmera (Chlubna, Dvořák), 55. Růžička, 56. Dvořák (Vojáček), 59. Ošmera (Dvořák). Nejlepší hráči Jihlavy: Matěj Vojáček, Vlastimil Vrzal, Filip Procházka.