26.3.2017
Jaroslav Wollmann

Mladší žáci si poradili se Žďárem, vsítili jim sedm branek

V úterý 21. března přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek ze Žďáru nad Sázavou. K vidění byl svižný hokej, domácí měli více brankových příležitostí, ale problémem pro ně bylo překonat vysokého gólmana hostí. Po dvou třetinách byl stav 4:2. V poslední části přidali jihlavští mladíci tři branky a mohli slavit výhru 7:2. Dvě branky si v duelu připsal Tobias Chlubna.

7
Černý – Sapík, Procházka, Jungwirth, Růžička, S. Celý - Chlubna, Pražák, Dvořák – Bambula, Ošmera, Vojáček – Hejda, Kazda
2

Branky a nahrávky Jihlavy: 18. Kazda, 28. Chlubna, 30. Pražák (Sapík), 37. Ošmera (Dvořák, Bambula), 46. Chlubna (Dvořák), 49. Sapík, 55. Ošmera. Nejlepší hráči Jihlavy: Tobiáš Sapík, Matěj Pražák. Třetiny: 1:0, 3:2, 3:0

Autor: Jaroslav Wollmann

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny