30.3.2017
Jaroslav Wollmann

Mladší žáci si v posledním mistrovském zápase poradili s Pelhřimovem

V sobotu 25. března přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek z Pelhřimova. Po první třetině byl stav těsný 2:1. Ve druhé části se projevila síla jihlavských mladíků kteří vstřelili čtyři branky a rázem vedli 6:2. Poslední třetina se nesla ve znamení té první, která opět skončila 2:1. Dukla porazila svého soupeře 8:3. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Šimon Bambula.

Sigmund – Sapík, Procházka, Jungwirth, Růžička, Hrubý - Ošmera, Pražák, Kazda – Chlubna, Vojáček, Dvořák – Bambula, Hejda, Vrzal

Branky a nahrávky Jihlavy: Růžička, Bambula, Kazda (Sapík, Pražák), Vojáček (Bambula), Procházka (Hejda, Ošmera), Hrubý, Bambula (Vojáček), Vojáček (Kazda). Nejlepší hráč Jihlavy: Šimon Bambula. Třetiny: 2:1, 4:1, 2:1

Autor: Jaroslav Wollmann

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny