17.3.2017
Tomáš Lysý

Starší žáci prohráli doma se Zlínem, přesto stále ztrácí na Přerov jeden bod

Starší žáci nevstoupili do utkání proti Zlínu dobře a již necelé dvě minuty po začátku utkání prohrávali o dva góly. Jenže po přestávce asi platilo slovo trenéra a do druhého dějství Dukla patřičně vlétla. Necelé čtyři minuty jí stačily k vyrovnání, prosadil se totiž Matouš Menšík a Denis Štorek. Jenže branky padaly jen do jedné svatyně. Vyrovnaný stav vydržel až do sedmačtyřicáté minuty, kdy rozhodl zlínský útočník Šimon Frömel. Jihlava tak prohrála 2:3 a na první Přerov stále ztrácí jeden bod, protože Zubři padli na ledě Komety. Hned v dalším zápase jednobodová ztráta zůstala, protože Dukla rozstřílela Třebíč a Přerov doma skolil Warrior Brno.

2
Maláč - Chvátal, Vranka, Moravec, Adam, Sapík, Broža - Menšík, Pavelec, Kravec - Melenovský, Polodna, Mlejnek - Štorek, Bína, Zdarsa
3
Hamrla - Prčík, Čapka, Hoferek, Matula - Frömel, Lavička, Ševčík - Háp, Kráčalík, Češek - Martinec, Cunda, Čajanová

Branky a nahrávky: 23. Menšík (Broža), 24. Štorek (Vranka) - 1. Lavička (Kráčalík, Frömel), 2. Češek, 47. Frömel (Hoferek, Lavička). Rozhodčí: V. Ryšavý - Čurilla, Šťastná. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 42:24. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3. Třetiny: 0:2, 2:0, 0:1

Autor: Tomáš Lysý

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny