7:3
(3:1, 2:1, 2:1)

Mladší žáci nadále neztratili ani bod, proti Kometě vyhráli každou třetinu

26.11.2016

Patnáct zápasů, patnáct výher a jasné první místo v tabulce. Červenožlutou mašinu v podání mladších žáků nezastavila ani Kometa. Jihlava otevřela skóre zápasu díky Hynku Pešovi, který poslal svůj tým do vedení i při vyrovnání Brna a do konce třetiny se prosadil ještě Jindřich Habermann. Ve druhé části Dukla navýšila svůj náskok zásluhou Andreje Fábryho a znovu Jindřicha Habermanna. Domácím nemuselo vadit ani snížení Dominika Halačky na konci třetiny, protože Jihlava krátce po přestávce přidala šestý a sedmý gól Andrejem Fábrym a Vojtěchem Portem. Kometa už pouze snížila a červenožlutí tak vyhráli s přehledem 7:3.
26.11.2016, Liga mladších žáků "C" - 15. kolo

Sigmund (30. Tesař) - Doskočil, Port, Jeletz, Matějíček - Fábry, Kudrna, Peš - Vandas, Bakus, Novák - Křížek, Štos, Habermann
7

Konečný - Kos, Máša, Nekvapil, Klouda, Šlahora, Kočka, Lidikovksý, Šibol, Halačka, Kavický, Dočekal, Šebela, Hostaša, Nesvadba
3
Branky a nahrávky: 6. Peš (Fábry), 15. Peš (Doskočil, Kudrna), 19. Habermann (Štos), 25. Fábry, 33. Habermann (Křížek), 44. Fábry (Peš, Port), 47. Port (Jeletz) - 11. Halačka, 39. Halačka (Kos), 53. Klouda. Rozhodčí: Pova - Mareček. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 7:2, 7:3.