6:1
(2:0, 1:1, 3:0)

Devatenáctá výhra sezony. Mladší žáci proti Třebíči nezaváhali

14.01.2017 / Tomáš Lysý

Na první gól zápasu Ligy mladších žáků mezi Duklou a Třebíčí se čekalo do desáté minuty, kdy se trefil jihlavský zadák Martin Matějíček a o šest minut později jej napodobil Lukáš Kolda. Poté padaly branky až na konci druhé třetiny, vedení domácích navýšil Matěj Doskočil a před přestávkou vsítil první gól hostí Pavel Čermák. Třetí dějství už jasně opanovala Jihlava. Podruhé v utkání se prosadil obránce Matěj Doskočil, "bůra" dal Tomáš Vandas a na konečných 6:1 pro červenožluté uzavřel skóre Andrej Fábry. Dukla tak vyhrála všech devatenáct utkání v sezoně při skóre 178:30!
14.01.2017, Liga mladších žáků "C" - 19. kolo

Černý (31. Tesař) - Matějíček, Jeletz, Vandas, Doskočil - Fábry, Kudrna, Peš - Novák, Bakus, Kolda - Habermann, Štos
6

SK Horácká Slavia Třebíč

Trvaj - Březka, Bláha, Dvořák, E. Zamazal - Vildomec, Hanák, Budín, Venhoda, Čermák, D. Zamazal, Hájek
1
Branky a nahrávky: 10. Matějíček (Habermann), 17. Kolda (Matějíček, Bakus), 36. Doskočil (Štos), 41. Doskočil (Peš), 47. Vandas (Peš), 59. Fábry (Kudrna) - 40. Čermák (Hanák). Rozhodčí: Pova - O. Havelka. Vyloučení: 1:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1.