1:5
(0:2, 0:1, 1:2)

Mladší dorostenci jasně zvítězili ve Vítkovicích a potvrdili roli lídra

19.02.2017 / Jaroslav Wollmann

Ke 34. kolu odcestoval mladší dorost do Vítkovic. Svěřenci trenéra Petra Svobody byli od začátku lepším týmem, po první třetině vedli 2:0 zásluhou proměněného trestného střílení Vítězslava Brože, který poté nahrál na gól Tomáši Chlubnovi. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci jednu branku a osm minut po začátku třetí třetiny další. Autorem obou přesných tref byl znovu Vítězslav Brož a zkompletoval tak svůj hattrick. Domácí se až poté zmohli jedním zásahem na mírnou korekci stavu, ovšem rozhodující slovo měli opět hosté a Martin Zadražil upravil jejich výhru na 5:1. Dukla tak nadále kraluje tabulce a již v příštím kole si může zajistit vítězství v B-nadstavbě.
19.02.2017 13:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 34. kolo

HC Vítkovice Ridera

Dolíška – Bystroň, Smolka, Zapletal, Raška, Plánka – Tvrdý, Zajíc, Brada, Pastor, Moškoř, Ivan, Krejsa, Vjačka
1

Chaloupek – Piskač, Winkler, Smolko, P. Brož, Barák, Chvátal – V. Brož, Zadražil, Chlubna, Krajíček, Juda, Pigl, Čermák, Mihulka, Svoboda
5
Branky a nahrávky: 48. Pastor (Smolka, Bystroň) – 6. V. Brož (TS), 12. Chlubna (V. Brož), 31. V. Brož, 48. V. Brož, 54. Zadražil (Piskáč, V. Brož). Rozhodčí: Holaň - Řezáč, Rychlý. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 19:25. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5.