5:4sn
(0:0, 2:1, 2:3 - 0:0)

Kometa v nájezdech vyrovnala stav série, o postupujícím se rozhodne v neděli

17.3.2017 / Matouš Vojáček

Páteční podvečer přinesl druhé semifinále extraligy mladšího dorostu, Kometa přivítala Duklu. Hosté si do Brna dovezli vedení 1:0 v sérii. Po první třetině nebyl žádný z týmů blíže k vítězství. Po druhé části to však byla Kometa, která vedla 2:1. Jihlavští mladíci ale nesložili zbraně a dokázali otočit na 4:3. O vedoucí branku se postaral Tomáš Chlubna. Domácí však stačili do konce normální hrací doby vyrovnat. A jelikož oběma týmům nestačilo ani deset minut prodloužení, musely o vítězi rozhodnout nájezdy. V nich přálo štěstí Kometě, která tak zvítězila 5:4 po nájezdech. O postupujícím tak rozhodne třetí duel, který je na programu v neděli v pravé poledne.
17.3.2017 17:30, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 0. kolo

Kašpar – Holemý, T. Sedláček, Kučeřík, Mlčák, J. Sedláček, Studený – Popelka, Konečný, Hubáček, Meluzín, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček, Brabenec
5

Chaloupek – Piskač, Winkler, Smolko, Křišta, P. Brož, Barák, Rašín – V. Brož, Zadražil, Menšík, Chlubna, Krajíček, Najman, Juda, Pigl, Čermák, Svoboda
4
Branky a nahrávky: 28. Popelka (Malý, Vašíček), 34. Kavický (Kučeřík), 41. Mlčák (T. Sedláček, Vašíček), 54. Mlčák (Meluzín, Konečný), rozhodující nájezd Vašíček – 31. V. Brož (Chlubna, Menšík), 42. Pigl (Křišta, Krajíček), 50. P. Brož (Rašín, Svoboda), 51. Chlubna (Najman). Rozhodčí: Slavka – Maťašovský, Čelechovský. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 153. Střely na branku: 38:37. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:4, 5:4.