3:6
(2:2, 0:1, 1:3)

Junioři se po dlouhé době radují ze zisku tří bodů, vyhráli v Třinci

16.12.2017

V sobotu čekal na svěřence Karla Nekvasila celek Třince. V první třetině padly celkem čtyři branky, po dvou na každé straně. Po druhé části už na tom ale byli lépe hosté, kteří měli gól náskok. Domácí však na začátku třetí třetiny vyrovnali, ale na jejich gól našel odpověď Adam Najman. Toto vedení již jihlavští mladíci nepustili. Dukla vyhrála v Třinci 6:3.
16.12.2017 14:00, DHL extraliga juniorů - 26. kolo

HC Oceláři Třinec

Loubal – Krzak, Marguš, M. Adámek, J. Adámek, Bartko, Homola – Kaukič, Plitko, Poruba, Przybyla, Peterek, Raška, Kalus, Najsar, Molin
3

Juda (Šťastný) – Mareš, Rašín, Srnský, Váňa, Trávník, Krtek, Vála – Jindra, Adam, Heinrich, Donda, Mejzlík, Hrbatý, Strnad, Najman, Slabý, Peschout, Vala
6
Branky a nahrávky: 3. Peterek (Przybyla, M. Adámek), 14. Przybyla (Kalus, J. Adámek), 41. Peterek (Bartko) – 11. Vala (Najman, Srnský), 16. Peschout, 35. Mareš (Mejzlík, Heinrich), 43. Najman (Peschout, Vala), 55. Hrbatý (Vála), 57. Váňa. Rozhodčí: Mrkva – Tošenovjan, Bartek. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 89. Střely na branku: 26:40. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:6.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Jsme rádi za tři body. Byl to velice důležitý zápas. První třetina skončila 2:2, ale rozhodující okamžik bych viděl ve druhé třetině, kdy jsme ubránili přesilovku soupeře pět na tři a vzápětí odskočit na rozdíl jednoho gólu. Ačkoliv Třinec na začátku třetí části dokázal vyrovnat, tak jsme jí odehráli velice dobře a zaslouženě vyhráli.