2:9
(0:0, 2:5, 0:4)

Starší dorostenci znovu vysoko prohráli se Salzburgem

17.11.2017 / Jaroslav Wollmann

Černý pátek pro jihlavské mládežníky dovršili starší dorostenci v zápase proti Salzburgu. V první třetině žádná branka nepadla. Těch se diváci dočkali ve druhé části. Když Jakub Filip snižoval na 2:3 vypadalo to na drama, ale opak byl pravdou. Hosté přidali další dvě branky a vedli 5:2. V poslední třetině poté přidali čtyři branky a vysoko porazili Duklu 9:2.
17.11.2017 15:00, Extraliga staršího dorostu - 16. kolo

Chaloupek – Piskač, Zvěřina, Trávník, Křišta, Veleba, Marek, Smolko – Vala, Najman, Filip – Brož, Juda, Pigl – Úlovec, Zadražil, Barák – Kardoš, Krajíček, Trnka
2

EHC RedBull Salzburg

Bugl – Zündel, Szuber, Alanov, Wirt, Pasanen, Wimmer, Peskoller – Lobach, Jentzsch, Schütz – Barinka, Dube, Peterka – Schitz, Wallne, Harnisch – Vogt, Hede, Lindner – Huber
9
Branky a nahrávky: 27. Vala (Filip, Najman), 36. Filip (Najman, Vala) – 25. Barinka (Peterka, Pasanen), 31. Peterka (Barinka), 34. Jentzsch (Pasanen), 37. Jentzsch (Schütz, Lobach), 39. Harnisch (Wallner, Schitz), 44. Schütz (Jentzsch, Vogt), 46. Wallner (Zündel, Harnisch), 48. Schitz (Wallner, Harnisch), 58. Jentzsch (Schütz, Lobach). Rozhodčí: S. Mertl – Kotlík, J. Mertl. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 115. Střely na branku: 22:39. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:9.