11.8.2017
Tomáš Lysý

Mladší dorostenci si dojeli na led Žďáru pro jasnou výhru, navíc neinkasovali

Mladší dorost Dukly začíná v přípravě najíždět na vítěznou vlnu. Třetí výhru z dosavadních čtyř utkání si jihlavští mladíci připsali ve Žďáru nad Sázavou. První gól padl ve 24. minutě, kdy se prosadil Patrik Augusta. Na další trefu se čekalo více jak dvacet minut, když při vlastním oslabení zvyšoval Ondřej Winkler a výhru Dukly v závěru pečetila Nikola Dýcková. Domácí se nakonec neprosadili ani jednou, jelikož gólman Filip Krejčí pochytal všech 27 střel soupeře - 3:0 pro Duklu.

0
3
Krejčí - Adam, Broža, Winkler, Vranka, Sapík, Kratochvíl - Zdarsa, Kochrda, Augusta - Kravec, Mlejnek, Pavelec - Polodna, Dýcková, Mihulka

Branky a nahrávky: 24. Augusta (Zdarsa, Winkler), 45. Winkler, 58. Dýcková (Augusta, Winkler). Rozhodčí: Homola. Vyloučení: 7:5. Bez využití. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 27:31. Průběh utkání: 0:3. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:2

Autor: Tomáš Lysý

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny