12.08.2017 09:00, Přípravné zápasy staršího dorostu - 0. kolo

Kašpar – Zavřel, Cankov, Křemen, Novotný, Holub, Záruba, Tureček, Šťastný, Černý, Fečo, Kořán, Houdek, Zdeněk, Jiskra, Maydl, Stejskal, Rozhon, Karbulka, Jílek
3

Chaloupek – Barák, Křišta, Marek, Piskač, Rašín, Smolko, Trávník, Veleba, Brož, Daňhel, Filip, Kardoš, Krajíček, Najman, Pigl, Svoboda, Trnka, Úlovec
4
Branky a nahrávky: 13. Rozhon (Jílek), 19. Jiskra, 52. Holub (Cankov) – 34. Úlovec (Piskač, Krajíček), 57. Krajíček (Marek), 57. Daňhel (Rašín, Kardoš), rozh. náj. Krajíček. Rozhodčí: Kostourek – Tichý, Gerát. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4.

Domácí hokejisté v utkání měli nakročeno k druhé výhře na turnaji. Po první třetině vedli 2:0, když skórovali v přesilovce i oslabení. Dvou brankový náskok Energie, teď už 3:1, trval ještě na začátku 57. minuty. Pak ale Jihlavští bleskově vyrovnali, góly Kajíčka a Daňhela od sebe dělilo jen 37 sekund. Jakub Krajíček byl také jediným úspěšným střelcem v závěrečném rozstřelu.

Další zápasy druhého hracího dne:

11:45: Mladá Boleslav - Düssledorfer EG 4:3
15:45: HC Energie Karlovy Vary - Düsseldorfer EG 1:2 sn.
18:15: HC Dukla Jihlava - Mladá Boleslav

Průběžná tabulka:

1. BK Mladá Boleslav        1-0-1-0  6:6  4 body
2. Düsseldorfer EG          0-2-0-1  8:7  4 body
3. HC Energie Karlovy Vary  0-1-2-0  7:8  4 body
4. HC Dukla Jihlava         0-1-1-0  6:6  3 body

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Do utkání s Karlovými Vary jsme vstoupili aktivněji, nicméně do zakončení jsme se netlačili tak, jak bychom potřebovali a spíše jsme se snažili hrát na krásu. Stál proti nám bojovný a obětavý soupeř a jsme rádi že jsme v závěru naši hru zjednodušili a díky tomu dokázali vyrovnat. V nájezdech jsme pak už byli úspěšnější, když soupeř na našeho brankaře nedokázal najít recept.