1:3
(1:1, 0:1, 0:1)

Mladší dorost Dukly přehrál Pardubice v přípravě i podruhé

16.08.2017 / Tomáš Lysý

Do dalšího přípravného zápasu vstoupily lépe domácí Pardubice, které se ve dvanácté minutě ujaly vedení. Poté mohly svůj náskok zvýšit v přesilovce, ovšem v jejím úplném závěru Dukla vyrovnala díky Davidu Polodnovi a tentýž útočník poslal červenožluté barvy přesně 27 vteřin před koncem druhé části do vedení. Jeho druhá trefa byla nakonec vítězná, neboť ve třetí třetině upravil na konečných 3:1 pro Duklu útočník Tomáš Chlubna.
16.08.2017 16:45, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

HC Dynamo Pardubice

Batěk - Odehnal, Kaštánek, Nedělka, Hrádek, Školoudík, Kubíček, Heligr - Hledík, Rouha, Marha, Hrdlička, Tomek, Herčík, Kloz, Lichtag, Paleček
1

Pavlas - Moravec, Winkler, Vranka, Chvátal, Kratochvíl, Brož - Menšík, Čermák, Chlubna - Havel, Polodna, Mihulka - Zdarsa, Kochrda, Kravec
3
Branky a nahrávky: 12. Lichtag (Školoudík, Paleček) - 15. Polodna, 40. Polodna (Mihulka), 45. Chlubna (Brož). Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 55. Střely na branku: 30:23. Průběh utkání: 1:0, 1:3.