0:14
(0:4, 0:4, 0:6)

Starší žáci se v Brně rozstříleli, Warrioru nasázeli čtrnáct branek

23.09.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 23. září cestovali svěřenci Martina Pykala do Brna, kde na ně čekal celek Warrioru. Hosté první třetinu vyhráli 4:0. Stejný počin se jim povedl i ve druhé části aniž by jednou inkasovali. V poslední třetině přidali jihlavští mladíci šest branek a mohli se radovat z vysoké výhry 14:0. Z pozice obránce si v zápase připsal Lukáš Číhal dva góly a asistenci.
23.09.2017 11:00, Liga starších žáků "A" - 4. kolo

HCM Warriors Brno

Brodecký - Svoboda, Kolář, Smutný - Kolesnychenko, Láryš, Kolečkář, Radkovský, Hejduk, Hyža, Juránek, Lysoněk, Ryšánek
0

Polda (31. Sigmund) - Číhal, Vovsík, Hrbek, Šabatka, Augusta - Pigl, Jungwirth, Kříž - Báťa, Kuba, Valach - Bačkovský, Machovský, P. Novák
14
Branky a nahrávky: 2. Kuba (Báťa), 15. Pigl (Jungwirth, Báťa), 17. Jungwirth (Hrbek), 20. Číhal (Kuba), 25. Bačkovský (Augusta), 29. Kříž (Augusta, Číhal), 30. Vovsík, 32. Báťa (Hrbek), 46. Číhal (Šabatka), 46. P. Novák (Hrbek), 53. P. Novák (Šabatka, Machovský), 56. Bačkovský, 57. Jungwirth (Augusta), 58. Valach (Báťa). Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:14.