1:4
(0:0, 1:2, 0:2)

Starší žáci vyhráli v Brně, Warrioru vstřelili čtyři branky

02.12.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 2. prosince cestovali svěřenci Martina Pykala do Brna, kde na ně čekal celek Warrioru. V první třetině žádná branka nepadla. Změnu skóre nabídla druhá část, po ní hosté vedli 2:1. V poslední třetině jihlavští mladíci přidali dvě branky a mohli se radovat z výhry 4:1. Tři asistence si v zápase připal Šimon Báťa.
02.12.2017, Liga starších žáků "A" - 16. kolo

HCM Warriors Brno

Dřínovský - Svoboda, Kutý, Kolář, Smutný, Brokeš, Berka - Láryš, Radkovský, Kolečkář, Lysoněk, Hyža
1

Pulda - Číhal, Vovsík, Hrbek, Šabatka, Augusta - Báťa, Valach, Bačkovský - Machovský, Kuba, Peš - Kříž, P. Novák
4
Branky a nahrávky: 33. Láryš (Hyža) - 22. Machovský (Hrbek), 30. Valach (Báťa), 43. Bačkovský (P. Novák, Báťa), 58. Šabatka (Báťa). Vyloučení: 8:8, navíc Lysoněk (WAB) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 37. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.