5:1
(2:0, 1:0, 2:1)

Starší žáci si poradili se Zlínem, vstřelili pět branek

23.02.2018 / Jaroslav Wollmann

V pátek 23. února přivítali svěřenci Martina Pykala celek Zlína. Domácí po první třetině vedli 2:0. Ve druhé části přidali další branku. V poslední třetině poté jihlavští mladíci vstřelili další dva góly a inkasovali jen jednou. Dukla porazila Zlín 5:1. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Jonáš Jungwirth.
23.02.2018, Liga starších žáků "A" - 20. kolo

Pulda (38. Horák, 41. Pulda) - Číhal, Vovsík, Hrbek, Augusta, Šabatka - Jungwirth, Báťa, Pigl - Machovský, Kříž, Peš - P. Novák
5

Berani Zlín

Synek - Páže, Špaňhel, Žižka, Valda, Sýkora, Nasco, Střítežský - Gerych, Heš, Chromý, Tomček, Perna, Ramert, Čechmánek, Tomek
1
Branky a nahrávky: 7. Machovský (Pigl), 14. Jungwirth (Báťa, Pigl), 23. Jungwirth (Hrbek), 45. Hrbek (Peš), 59. Číhal (Jungwirth, Pigl) - 44. Valda (Ramert). Vyloučení: 7:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.