3:2
(1:0, 0:0, 2:2)

Starší žáci jedou na vítězné vlně, s prázdnou odjel i lídr z Brna

08.03.2018 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 8. března přivítali svěřenci Martina Pykala celek Komety Brno. Domácí první třetinu vyhráli těsně 1:0. Ve druhé části žádná branka nepadla. Gólově bohatá poté byla poslední třetina, kdy padly celkem čtyři branky. Po dvou na každé straně, takže z vítězství 3:2 se radovali jihlavští mladíci. Vítěznou branku vstřelil Michael Bačkovský.
08.03.2018, Liga starších žáků "A" - 25. kolo

Horák - Číhal, Vovsík, Hrbek, Šabatka, Augusta - Jungwirth, Báťa, Bačkovský, Machovský, Kříž, Valach, P. Novák
3

Schnattinger (30. Bizoň) - Mareček, Holec, Máša, Gryc, Ulbricht, Zavřel - Daneček, Nesvadba, Otava, Nečas, Nekvapil, Prčík
2
Branky a nahrávky: 10. Jungwirth (Báťa, Bačkovský), 49. Machovský, 54. Bačkovský (Báťa, Jungwirth) - 43. Daneček (Holec), 52. Prčík (Ulbricht). Vyloučení: 7:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.