14:6
(8:1, 4:1, 2:4)

V zápase starších žáků padlo dvacet branek

25.02.2018 / Jaroslav Wollmann

V neděli 25. února přivítali svěřenci Martina Pykala celek Havlíčkova Brodu. Domácí do utkání vstoupili dobře, již po první třetině vedli 8:1. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci další čtyři branky a inkasovali jen jednou. V poslední třetině se vícekrát ze vstřelené branky radovali hosté, ale to již nic nezměnilo na výhře Dukly 14:6. Pět bodů za čtyři branky a jednu asistenci si v zápase připsal Martin Pigl.
25.02.2018, Liga starších žáků "A" - 27. kolo

Horák - Číhal, Vovsík, Hrbek, Šabatka - Jungwirth, Báťa, Pigl - Peš, Kříž, Machovský - P. Novák
14

BK Havlíčkův Brod

Bělohlávek - Doležal, Fišer, Slabý, Kuchta - Prášek, Partl, D. Krejčí, T. Krejčí, Kozlík, Vašák
6
Branky a nahrávky: 2. Machovský (Peš), 3. Pigl (Jungwirth, Báťa), 6. Šabatka (Báťa, Jungwirth), 8. Báťa (Jungwirth), 9. Machovský (Šabatka, Peš), 11. Hrbek (Pigl), 16. Pigl (Jungwirth, Číhal), 20. Pigl (Jungwirth, Číhal), 27. Báťa (Číhal), 38. Kříž (Machovský), 40. Machovský (P. Novák, Peš), 40. Číhal (Machovský, Šabatka), 47. Šabatka (Machovský), 49. Pigl (Jungwirth, Báťa) - 8. Vašák (T. Krejčí), 36. Kozlík (Slabý), 45. T. Krejčí, 55. Kozlík, 55. T. Krejčí (Vašák), 57. T. Krejčí. Vyloučení: 7:4, navíc Jungwirth (JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 9:1, 9:2, 12:2, 12:3, 14:3, 14:6.