11:1
(4:1, 3:0, 4:0)

Starší žáci nedali Přerovu šanci, vstřelili jedenáct branek

21.03.2018 / Jaroslav Wollmann

Ve středu 21. března přivítali svěřenci Martina Pykala celek Přerova. Hosté se během první třetiny dostali do vedení, ale domácí výběr stačil ještě otočit na průběžných 4:1. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci další tři branky. V poslední třetině vstřelili hráči Dukly čtyři góly a mohli slavit vysokou výhru 11:1. Šest bodů za čtyři góly a dvě asistence si v zápase připsal Martin Pigl.
21.03.2018, Liga starších žáků "A" - 29. kolo

Horák (21. Pulda) - Číhal, Vovsík, Hrbek, Šabatka, Augusta - Báťa, Jungwirth, Pigl, Machovský, Kříž, Valach, P. Novák
11

HC ZUBR Přerov

Žurek (27. Němec, 52. Žurek) - Koblížek, Pečinka, Šejba, Válek - Martinec, Skřeček, Lejsek, Fiala, Schneider, Kuchta, Hlávka, Buršík, Juřička
1
Branky a nahrávky: 16. Pigl (Báťa, Jungwirth), 18. Jungwirth, 18. Valach (Jungwirth), 20. Pigl (Jungwirth, Báťa), 26. Báťa (Jungwirth, Šabatka), 27. Pigl (Jungwirth, Číhal), 40. Báťa (Pigl), 45. Valach (Machovský, Kříž), 50. Pigl (Jungwirth, Báťa), 54. Machovský (Pigl, Vovsík), 60. Číhal (Vovsík) - 7. Martinec (Kuchta, Fiala). Vyloučení: 6:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 32. Průběh utkání: 0:1, 11:1.