2:3
(2:0, 0:1, 0:2)

Mladší žáci vedli nad Kometou o dvě branky, nakonec o gól prohráli

19.09.2017 / Jaroslav Wollmann

V úterý 19. září dohrávali mladší žáci C duel s Kometou. Domácí po první třetině vedli 2:0, když se v oslabení trefil Jindřich Habermann. Hosté se o drama postarali ve druhé části, když snížili na 2:1. Ve třetí třetině přidala Kometa dvě branky, z toho poslední necelé dvě minuty před koncem a mohla se tak radovat z výhry 3:2.
19.09.2017 15:00, Liga mladších žáků "C" - 1. kolo

Štěbeták (30. Račan) - Dvořák, Löffler, Ošmera, Sapík - Bambula, Habermann, Jungwirth - Vojáček, Křížek, Chlubna - Macek, Váňa, S. Celý
2

Nešťák - Malý, Holoubek, Pavlík, Hostaša, Fencl, Kutý, Mišiak, Hejduk, Röss, Kos, Smrž, Antony, Brýdl, Huleja
3
Branky a nahrávky: 2. Macek (Löffler), 13. Habermann (Křížek) - 36. Holoubek (Röss), 51. Fencl (Antony), 59. Kos (Mišiak). Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 2:0, 2:3.