1:12
(0:5, 0:5, 1:2)

Mladší žáci nedali Warrioru šanci, vstřelili jim dvanáct branek

23.09.2017 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 23. září cestovali svěřenci Martina Pykala do Brna, kde je čekal Warrior. Hosté po první třetině vedli 5:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci dalších pět branek a rázem vedli 10:0. Domácí se čestného úspěchu dočkali v poslední třetině, kterou hosté vyhráli 2:1. Dukla zvítězila nad Warriorem vysoko 12:1. Pět bodů si za gól a čtyři asistence připsal v zápase Patrik Křížek.
23.09.2017 09:00, Liga mladších žáků "C" - 4. kolo

HCM Warriors Brno

Kostečka - Kos, Vítek, Procházka, Kadaňka, Lička - Červenka, Mayer, Řežucha, Slezáček, Bílý, Baláž, Zduba
1

Štěbeták (33. Račan) - Dvořák, Löffler, Ošmera, Sapík, Pražák, Habermann - Jungwirth, Chlubna, Hejda - Křížek, Vojáček, Macek - Fink, Váňa, S. Celý
12
Branky a nahrávky Jihlavy: Macek (Vojáček, Ošmera), Macek (Hejda), Fink (Váňa), Vojáček (Křížek), Vojáček (Křížek), Křížek (Vojáček), Heja (Křížek, Chlubna), Macek (Křížek, Vojáček), Váňa (Fink, Habermann), Pražák (Váňa, S. Celý), Habermann, Chlubna (Jungwirth, Hejda).