6:0
(4:0, 1:0, 1:0)

Mladší žáci duel s Přerovem rozhodli během úvodní třetiny

10.12.2017 / Jaroslav Wollmann

V neděli 10. prosince přivítali svěřenci Martina Pykala celek Přerova. Domácí během první třetiny vstřelili čtyři branky, aniž by jednou inkasovali. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci jednu branku. V poslední třetině taktéž padl jeden gól. Dukla porazila Přerov 6:0. Dvě asistenci si v zápase připsal Jindřich Habermann.
10.12.2017, Liga mladších žáků "C" - 17. kolo

Račan (32. Štěbeták) - Löffler, Jungwirth, Ošmera, Pražák, Sapík - Vojáček, Křížek, Bambula - Chlubna, Habermann, Dvořák - Macek, Váňa
6

HC ZUBR Přerov

Trnka - Raška, Daniš, Polame, Hermély - Macháček, Galnor, Nedbal, Ondriš, Šindler, Zavadil, Šťastný, Přeslička
0
Branky a nahrávky: 2. Křížek (Chlubna, Ošmera), 10. Vojáček (Habermann, Sapík), 12. Pražák, 13. Vojáček (Bambula), 32. Váňa (Habermann), 45. Ošmera (Jungwirth). Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 6:0.