1:10
(0:3, 0:5, 1:2)

Starší žáci B vysoko zvítězili v Pelhřimově

09.09.2017 / Jaroslav Wollmann

Starší žáci B v sobotu 9. září cestovali do Pelhřimova. V prvním soutěžním utkání se jihlavští mladíci rozjížděli pomalu, ale od poloviny zápasu přepnuli na vyšší rychlost a na výsledku duelu to bylo znát. Po dvou třetinách vedli vysoko 8:0. V poslední třetině padly celkem tři branky, hosté z toho dali dvě. Dukla zvítězila v Pelhřimově 10:1. Oldřich Novák se na výhře podílel čtyřmi góly.
09.09.2017 10:15, Liga starších žáků "B" - 1. kolo

HC Lední Medvědi Pelhřimov

1

Černý (31. Sigmund) - Jeletz, Kret, Doskočil, Kardoš, Augusta, Němec - O. Novák, Štos, L. Kolda, Bakus, Coufal, Vandas, Machovský, P. Novák, M. Kolda
10
Branky a nahrávky Jihlavy: O. Novák, M. Kolda (P. Novák, Machovský), O. Novák (Coufal), O. Novák (Štos, Kret), Doskočil (Bakus), L. Kolda (Štos, Němec), P. Novák (Doskočil), O. Novák, Vandas (Coufal), Jeletz (Kret).