11:3
(4:2, 3:1, 4:0)

Starší žáci si poradili s Brodem, vstřelili mu jedenáct branek

01.03.2018 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 1. března přivítali doma svěřenci Tomáše Dzurika celek Havlíčkova Brodu. Domácí po první třetině vedli 4:2, když museli otáčet stav z 1:2. Ve druhé části přidali tři branky, hosté vstřelili jednu. V poslední třetině pak jihlavští mladíci přidali čtyři góly a neinkasovali žádný. Dukla porazila Havlíčkův Brod vysoko 11:3. Šest bodů za čtyři branky a dvě asistence si v zápase připsal Václav Kudrna.
01.03.2018, Liga starších žáků "B" - 16. kolo

Černý - Doskočil, Port, Němec, Jeletz, Kret - Peš, Kudrna, Fábry, Coufal, Bakus, L. Kolda, Lagron
11

BK Havlíčkův Brod

3
Branky a nahrávky Jihlavy: Kudrna (Fábry, Lagron), L. Kolda (Bakus), Fábry (Němec), Kudrna (Port), Lagron (Bakus, Doskočil), Kudrna (Fábry, Doskočil), Kret (Kudrna), Kudrna (Port), Doskočil (L. Kolda), Port (Kudrna), Jeletz (Bakus).