Starší dorost neodehrál doma proti Salzburgu špatný zápas, doplatil ale na oslabení

19.12.2017 / Tomáš Lysý

Úvodní třetina zápasu proti Salzburgu se Dukle příliš nevyvedla. Rakušané se trefili hned dvakrát a až závěr dvacetiminutovky dal domácím naději na zlepšení. Ta také přišla, ve druhém dějství byla Jihlava jasně lepší a Jakubem Filipem po zásluze snížila, navíc nebyla daleko ani k vyrovnání. Hned na začátku třetí části využil Salzburg přestávkou rozdělenou přesilovku. Na to ještě červenožlutí reagovali snížením Jindřicha Kardoše, jenže poté inkasovali hned třikrát v oslabení a prohráli 2:6.
19.12.2017 15:00, Extraliga staršího dorostu - 37. kolo

Juřička - Piskač, Trávník, Křišta, Veleba, Smolko, Marek - Vala, Juda, Filip - Brož, Krajíček, Pigl - Kardoš, Barák, Svoboda

EHC RedBull Salzburg

Kolarz - Obu, Wirt, Pasanen, Hadamczik, Zündel, Alanov, Wimmer - Stewart, Schütz, Rebernig, Lobach, Barinka, Schitz, Čermák, Hede, Vogt, Jentzsch, Huber, Peterka
Branky a nahrávky: 30. Filip (Trávník), 44. Kardoš (Trávník, Pigl) - 3. Barinka (Čermák), 16. Schitz (Barinka, Obu), 41. Čermák (Barinka), 45. Schitz (Barinka, Zündel), 55. Pasanen (Jenztsch, Peterka), 59. Jentzsch (Schütz, Wirt). Rozhodčí: Vrba - Urubčík, Kleprlík. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:4. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 23:24. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:6.

Průběh utkání