2:1
(1:1, 1:0, 0:0)

Na jeden gól se vyhrát nedá, B-tým Dukly padl s Béčkem Pardubic

22.12.2017 / Tomáš Lysý

Vstup do zápasu na ledě Chrudimi, kde hraje své zápasy celek Pardubice B, nevyšel B-týmu Dukly zcela dle představ. Jihlavští totiž už ve druhé minutě inkasovali. V devatenácté minutě ale srovnala reprezentantka Nikola Dýcková, a do kabin se šlo za stavu 1:1. Rozhodující moment přišel krátce po polovině zápasu, kdy se Pardubičtí prosadili podruhé a Dukla i přes zvýšenou střeleckou aktivitu již srovnat nedokázala. V Chrudimi tak prohrála znovu rozdílem jedné branky - 1:2.
22.12.2017, Regionální liga mladšího dorostu - 20. kolo

HC Dynamo Pardubice B

Kadlc - Vojtěch, Vašíček, Tvrdík, Chabada, Votava, Landsmann, Červenka - Novotný, Paleček, Valkoun, Chalupník, Felcman, Pirner, Divíšek, Nekvinda, Hykl, Pulpán
2

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Winkler, Hrbek, Broža, Adam, Poledna, Dúška - Buzek, Melenovský, Pigl - Bína, Mlejnek, Štorek - Nosek, Dýcková, Sedlák
1
Branky a nahrávky: 2. Paleček, 34. Valkoun (Nekvinda) - 19. Dýcková (Poledna, Štorek). Rozhodčí: . Vyloučení: 7:6, navíc Pirner (PCE) 10 min. OT. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Střely na branku: 27:19. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.