4:1
(1:0, 2:0, 1:1)

Mladší dorost B zapsal třetí porážku v řadě, když prohrál v Písku

13.02.2018 / Tomáš Lysý

Písek byl nad síly jihlavských mladších dorostenců B, kteří tak po třech výhrách v řadě nyní třikrát po sobě prohráli. Domácí se prosadili důrazem v předbrankovém prostoru již v páté minutě a během druhé třetiny přidali další dvě branky. Veškerý elán vzala Dukle branka zkraje třetí části, kdy se domácí dostali již do čtyřbrankového vedení. Jihlava tak vstřelila alespoň čestný úspěch, v 52. minutě snižoval Denis Štorek na konečných 1:4.
13.02.2018 16:00, Regionální liga mladšího dorostu - 23. kolo

IHC Králové Písek

Hořejší - Kacbunda, Kocour, Řezáč, Polák, Keřka, Kurfürst - Skalický, Dráb, Smola, Suchan, Lechnýř, Matašovský, Kovanda, Žák, Smetana, Maleček
4

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Adam, Růžička, Číhal, Nosek, Novák, Hrbek - Buzek, Melenovský, Valach - Mlejnek, Bína, Štorek - Michalčuk, Sedlák
1
Branky a nahrávky: 5. Polák (Matašovský, Suchan), 22. Suchan, 40. Polák (Kacbunda), 42. Suchan (Kacbunda, Smetana) - 52. Štorek (Melenovský, Michalčuk). Rozhodčí: Vovčko - Častoral, Šperl. Vyloučení: 2:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Střely na branku: 34:28. Průběh utkání: 4:0, 4:1.