2:4
(1:2, 1:1, 0:1)

B-tým mladšího dorostu po třech výhrách prohrál, když doma nestačil na Kolín

10.02.2018 / Tomáš Lysý

První branka zápasu Regionální ligy mladšího dorostu přišla už v desáté minutě, kdy se prosadili hosté z Kolína. Dukla sice reagovala ve třinácté minuty přesilovkovou trefou Lukáše Číhala, jenže soupeř stihl do přestávky znovu vést. V čase 33:53 bylo znovu vyrovnáno, když se trefil jihlavský útočník
10.02.2018 14:45, Regionální liga mladšího dorostu - 27. kolo

HC Dukla Jihlava B

Maláč - Číhal, Vovsík, Hrbek, Dúška - Buzek, Augusta, Štorek - Poledna, Mlejnek, Báťa - Michalčuk, Bína, Sedlák
2

SC Marimex Kolín

Bak - Moravec, Valenta, Häusler, Kopecký, Chlubný, Šupík - Jiráček, Beneš, Pilný, Matoušů, Barták, Vaňkovský, Kratochvíl, Svoboda, Matuška
4
Branky a nahrávky: 13. Číhal (Poledna), 34. Augusta (Štorek, Hrbek) - 10. Barták (Vaňkovský), 16. Vaňkovský (Svoboda), 35. Beneš (Matoušů), 49. Matoušů (Beneš, Jiráček). Rozhodčí: Pova - Křížek, Mareček. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 18:41. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.