6:2
(2:1, 1:0, 3:1)

B-tým mladšího dorostu se vrátil z dalekého Hronova s prázdnou

11.02.2018 / Tomáš Lysý

Jihlavský B-tým mladšího dorostu se znovu v sezoně utkal s B-týmem Mountfieldu HK a znovu podlehl o čtyři branky. Na ledě v Hronově se domácí ujali v páté minutě vedení, aby za Duklu v polovině třetiny srovnal Adam Bína. Jenže před odchodem do kabin šli Královehradečtí znovu do vedení, během druhé části se trefili jednou a ve třetí dvacetiminutovce se dostali až do náskoku 5:1. Za Jihlavu dokázal korigovat ještě kapitán Marek Melenovský mladší, ovšem poslední slovo měl znovu domácí tým - 6:2.
11.02.2018, Regionální liga mladšího dorostu - 28. kolo

Mountfield HK

Žálčík - Táborský, Němec, Wajsar, Rubáček, Havelec, Obst - Hynek, Polej, Kubeček, Souček, Boštík, Drbal
6

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Broža, Dúška, Číhal, Růžička, Hrbek, Poledna - Machovský, Augusta, Štorek - Buzek, Melenovský, Mlejnek - Michalčuk, Bína, Sedlák
2
Branky a nahrávky: 5. Polej (Souček), 14. Rubáček (Boštík, Drbal), 24. Hynek (Boštík, Drbal), 42. Souček (Polej), 54. Rubáček (Souček), 59. Hynek (Boštík) - 11. Bína (Sedlák), 55. Melenovský (Machovský, Augusta). Rozhodčí: Petr - Pecha, Horák. Vyloučení: 8:7. Bez využití. V oslabení: 2:0. Diváci: 34. Střely na branku: 29:25. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 6:2.