1:2
(1:0, 0:1, 0:1)

Jeden gól z první třetiny mladšímu dorostu B na body nestačil

25.02.2018 / Tomáš Lysý

V dalším kole Regionální ligy mladšího dorostu mezi Duklou a Pardubicemi se na branku čekalo do poloviny čtrnácté minuty, kdy se po přihrávce Matyáše Machovského prosadil ex-třebíčský bek Adolf Růžička. Další branka v první části nepadla a když se zdálo, že i druhá dvacetiminutovka bude bezbranková, tak 40 sekund před jejím koncem B-tým Pardubic srovnal. Hosté si nakonec odvezli z Jihlavy vítězství, když v 52. minutě rozhodl Tomáš Divíšek - 1:2.
25.02.2018, Regionální liga mladšího dorostu - 31. kolo

HC Dukla Jihlava B

Maláč - Mikeš, Nosek, Dúška, Růžička - Augusta, Melenovský, Machovský - Brož, Bína, Sedlák - Zdarsa, Dýcková, Štorek
1

HC Dynamo Pardubice B

Kadlc - Vašíček, Tvrdník, Chabada, Votava, Pokorný - Špinka, Paleček, Valkoun, Felcman, Divíšek, Hykl, Pulpán
2
Branky a nahrávky: 14. Růžička (Machovský) - 40. Tvrdník (Divíšek), 52. Divíšek (Paleček). Rozhodčí: Mejzlík - Šťastná, Kouba. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 69. Střely na branku: 28:42. Průběh utkání: 1:0, 1:2.