4:0
(1:0, 1:0, 2:0)

Mladší dorost vyšel ze zápasu proti Písku s třemi body a s čistým štítem

11.03.2018 / Tomáš Lysý

Jihlavští mladší dorostenci chtěli v dalším kole Regionální ligy mladšího dorostu oplatit Písku porážku z jeho ledu a to se jim povedlo dokonale. Dukla se dostala v jedenácté minutě do vedení zásluhou Jonáše Jungwirtha, ve druhé třetině nejprve domácí navýšili svůj náskok ránou Tomáše Noska a poté bez úhony přestáli oslabení tří proti pěti. V zápase, kdy chodili hráči obou týmů často, zato spravedlivě, za katr, pojistila Jihlava tři body ve třetím dějství, když se dvakrát trefil kapitán Marek Melenovský. Jeho jmenovec Marek Pavlas vychytal 25 stře soupeře, zapsal čisté konto a Jihlava tak vyhrála 4:0.
11.03.2018, Regionální liga mladšího dorostu - 34. kolo

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Adam, Číhal, Broža, Hrbek, Růžička, Nosek - Polodna, Melenovský, Štorek - Michalčuk, Jungwirth, Mlejnek - Sedlák, Dýcková, Poledna
4

IHC Králové Písek

Hořejší - Kacbunda, Kocour, Řezáč, Polák, Kurfürst - Wimmer, Dráb, Smola, Suchan, Lechnýř, Matašovský, Kovanda, Žák, Maleček
0
Branky a nahrávky: 12. Jungwirth (Michalčuk, Mlejnek), 23. Nosek (Růžička), 51. Melenovský (Hrbek), 56. Melenovský (Polodna, Adam). Rozhodčí: Mareček - Havelka, Jančí. Vyloučení: 14:10, navíc Kocour (PIS) 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Střely na branku: 39:25. Průběh utkání: 4:0.