3:6
(2:2, 1:3, 0:1)

B-tým mladšího dorostu otočil nepříznivě se vyvíjející zápas v České Třebové

18.03.2018 / Tomáš Lysý

Jihlavským mladším dorostencům se vstup do zápasu nepovedl, již na konci šesté minuty totiž prohrávali v České Třebové 0:2. B-tým Dukly se ale zvedl. Na přelomu dvanácté minuty stačilo Jihlavě k vyrovnání 23 sekund, trefil se David Michalčuk a Tobias Adam. Krátce po polovině zápasu navíc Jihlavští dokonale otočili stav, prosadil se dvakrát po sobě Patrik Augusta. Domácí sice rychle snížili, ale na konci druhé třetiny vrátil Dukle dvougólové vedení Dominik Mlejnek. Stejný hráč navíc pět minut před koncem zápasu připravil poslední gól zápasu Matyáši Machovskému a červeožlutí si tak dovezli domů tři body za výhru 6:3.
18.03.2018 10:15, Regionální liga mladšího dorostu - 35. kolo

Česká Třebová

Martinášek - Verner, Bečka, Koutecký, Novotný - Stolín, Hošpes, Kolář, Palán, Švub, Matýs, Ruda, Pachl
3

HC Dukla Jihlava B

Maláč - Adam, Sapík, Vranka, Nosek, Broža, Poledna - Machovský, Augusta, Mlejnek - Polodna, Melenovský, Pavelec - Buzek, Bína, Michalčuk
6
Branky a nahrávky: 5. Ruda (Matýs), 6. Pachl (Stolín, Švub), 37. Stolín (Hošpes) - 12. Michalčuk (Poledna, Buzek), 13. Adam (Machovský, Augusta), 32. Augusta (Machovský), 37. Augusta (Machovský, Adam), 39. Mlejnek, 55. Machovský (Mlejnek). Rozhodčí: Hrabal - Brejša, Najman. Vyloučení: 5:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 18. Střely na branku: 31:33. Průběh utkání: 2:0, 2:4, 3:4, 3:6.