6:7
(3:4, 0:1, 3:2)

Mladší dorost B vyhrál přestřelku posledního zápasu sezony

25.03.2018 / Tomáš Lysý

Jihlava v posledním zápase sezony Regionální ligy mladšího dorostu vedla v Lanškrouně na konci šesté minuty již o tři branky, když se trefil David Polodna, David Michalčuk a Daniel Pavelec. Domácí vzápětí snížili, aby hostům vrátil tříbrankový náskok Matyáš Machovský. Jenže závěr třetiny se Dukle nepodařil. Dvakrát inkasovala a ve vyhroceném konci periody ještě chytil Marek Pavlas trestné střílení. Druhá část přinesla jedinou trefu, k jihlavské radosti jí zařídil Patrik Augusta. Ve třetí třetině se Jihlava znovu vrátila na tříbrankový odskok díky Matyáši Machovskému. Domácí však v brankově bohatém závěru snížili opět na rozdíl jedné přesné branky. Matyáš Machovský poté zkompletoval hattrick, jenže Lanškroun se opětovně dotáhl na kontaktní gól. Vyrovnat ale už nestihl - 6:7. HC Dukla Jihlava B tak zapsala poslední tři body v ročníku a v konečném pořadí Regionální ligy mladšího dorostu obsadila hezké šesté místo.
25.03.2018, Regionální liga mladšího dorostu - 37. kolo

Lanškroun

Bezstarosti - Macháček, Hubálek, Kareš, Pokorný, Bureš, Zedníček - Hošek, Šembera, Markytán, Diviš, Slezingr, Kubíčková, Hrdina, Krjuljak, Gildain, Mann, Grézl
6

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Poledna, Novák, Sapík, Buzek, Broža, Nosek - Machovský, Augusta, Štorek - Polodna, Melenovský, Pavelec - Michalčuk, Mlejnek, Bína - Sedlák
7
Branky a nahrávky: 8. Gildain (Hubálek), 17. Diviš (Hošek, Kubíčková), 18. Gildain, 56. Šembera (Gildain, Mann), 58. Diviš, 59. Krjuljak (Gildain) - 1. Polodna (Melenovský), 1. Michalčuk (Mlejnek), 6. Pavelec (Polodna, Melenovský), 13. Machovský (Štorek, Poledna), 37. Augusta (Machovský), 47. Machovský (Augusta), 57. Machovský (Štorek). Rozhodčí: Sedlák - Motálek, Vašátko. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 35. Střely na branku: 28:34. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4, 3:6, 4:6, 4:7, 6:7.