3:1
(1:1, 1:0, 1:0)

Mladší dorostence inkasovaný gól v první minutě nepoložil

13.02.2018 / Jaroslav Wollmann

V úterý 13. února přivítali svěřenci Petra Svobody celek Havlíčkova Brodu. Hosté se dostali do vedení v první minutě. O chvilku později už ale bylo srovnáno. Ve druhé části šli domácí do vedení, když se prosadil Marián Havel. V poslední třetině upravil na konečných 3:1 svým druhým gólem Šimon Zdarsa.
13.02.2018 16:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 27. kolo

Krejčí – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Broža, Brož, Moravec, Vranka – Jungwirth, Pavelec, Zdarsa, Augusta, Pigl, Menšík, Čermák, Havel, Polodna
3

BK Havlíčkův Brod

Král – Endl, Řehout, Horáček, Kutlvašr, Matula, Trupl, Kerber – Vacík, Kopic, Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Pártl, Vyvial
1
Branky a nahrávky: 2. Zdarsa (Čermák, Pigl), 36. Havel (Pavelec, Čermák), 59. Zdarsa (Pigl, Čermák) – 1. Fiala (Dymák, Kerber). Rozhodčí: Čech – Rampír, Roupec. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 41:32. Průběh utkání: 0:1, 3:1.