18.03.2018 15:00, Extraliga staršího dorostu - 0. kolo

Kašpar – Zavřel, Tureček, Bernáth, Cankov, Novák, Kořán – Křemen, Jiskra, Záruba, Holub, Šik, Prošek, Maydl, Novotný, Černý, Hudečka, Rozhon, Fečo
1

Juřička – Veleba, Zvěřina, Piskač, Rašín, Trávník, Marek, Smolko – Trnka, Vala, Najman, Pigl, Brož, Juda, Filip, Chlubna, Krajíček, Menšík, Barák
0
Branky a nahrávky: 47. Prošek (Holub, Šik). Rozhodčí: Hlinka – Coubal, Fiala. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 170. Střely na branku: 13:37. Průběh utkání: 1:0. Stav série: 2:0.

Václav Eismann (HC Energie Karlovy Vary): Myslím si, že po druhé třetině to byl vyrovnaný boj. Ve třetí třetině nás Dukla zatlačila a byla lepším mužstvem. Naši hráči hráli skvěle a poté se nám podařil protiútok, ze kterého jsme dokázali vytěžit vítěznou branku. Ohromnou obětavostí jsme nejtěsnější vítězství uhájili. Sérii však za rozhodnutou určitě nepovažujeme.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Za dnešní zápas musím kluky pochválit, hráli dnes na 100 %. S čistým svědomím říkám, že jsme byli celý zápas lepším týmem. Hokej se hraje na góly, a proto vyhrál ten produktivnější. Soupeři gratulujeme. Pokud ale budeme hrát takto a předvedeme podobný výkon doma, tak máme šanci tuto sérii obrátit.