1:12
(0:7, 0:2, 1:3)

Jubilejní dvacátá výhra sezony. Mladší žáci rozstříleli Olomouc

15.01.2017 / Tomáš Lysý

V rámci Ligy mladších žáků C není v České republice lepšího týmu než Dukly Jihlava. Červenožlutí vyhráli také dvacátý zápas sezony a zatím ještě neztratili ani bod při skóre 190:31! Utkání v Olomouci rozhodli svěřenci trenéra Martina Pykala již v první třetině, kdy dali sedm gólů. Hattrick nasázel Hynek Peš, jednou se trefil Oldřich Novák, Lukáš Kolda, Martin Matějíček a Václav Kudrna. Ve druhé části vstřelila Dukla dvě branky a obě dokonce ve vlastním oslabení. Prosadili se Tomáš Vandas a Oldřich Novák, jenž ve třetím dějství po jediném gólu Olomouce také zkompletoval svůj hattrick. Poté přidal gól znovu Václav Kudrna a Jindřich Habermann uzavřel v poslední minutě na konečných 12:1 pro Jihlavu.
15.01.2017, Liga mladších žáků "C" - 20. kolo

HC Olomouc

Navrátil - Drábek, T. Svoboda, Galvas, Pípal, Hanák. M. Svoboda - Izník, Szabó, Jeřábek, Florýk, Šulgan, Tlach, Nedral, Smička, Špiroch, Vrána
1

Tesař (30. Černý) - Doskočil, Matějíček, Jeletz, Vandas - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Bakus, Kolda - Habermann, Štos
12
Branky a nahrávky: 45. Jeřábek - 1. Peš (Fábry, Kudrna), 8. Novák (Kolda, Bakus), 13. Peš (Kolda), 15. Peš (Fábry), 16. Kolda (Bakus), 17. Matějíček (Kudrna), 18. Kudrna (Fábry), 30. Vandas, 39. Novák (Doskočil), 47. Novák (Bakus), 50. Kudrna (Fábry), 60. Habermann (Bakus). Rozhodčí: Cik - Takáč. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:9, 1:9, 1:12.