23.07.2014, Přípravné zápasy juniorů - 1. kolo

Kadlec (Mazuch) - Malovec, Koutenský, Šanda, Červinský, Vavřík, Kadlec, Křikava, Klinecký, Ruda, Bílek, Točík, Březina, Samohejl, Panáček, Koupal, Brož, Duchoň, Šafář, Suchánek
0

Svoboda (41. Adam) - Tobola, Kochánek, Leština, Půža, Dundáček, Port, Hohl, Mandát - Sladký, Jícha, Nováček - Balaštík, Beran, Bambula - Střecha, Mahút, Hubert - Dupljaku, Dvořák, Dufek
3
Branky a nahrávky: 14. Dufek (Dupljaku), 44. Jícha, 55. Hubert (Mahút, Střecha). Rozhodčí: Pešina - Jindra, Zíka. Vyloučení: 1:3, navíc Točík (CEB) 5 minut + OK za ZHK. Bez využití. V oslabení: 0:0 Diváci: 95. Střely na branku: 19:21. Průběh utkání: 0:3.

Petr Svoboda (HC Dukla Jihlava): Bylo vidět, že to bylo první přátelské utkání. Měli jsme dobrý vstup do zápasu, v první třetině jsme soupeře přehrávali, ale pak náš výkon šel hodně dolů. Výkon měl spíše sestupnou tendenci než vzestupnou. Druhá třetina se nám vůbec nepovedla, kluci se uspokojili hrou v první třetině. V závěrečné třetině byl zápas vyrovnaný. Nebylo to ono. Místo, abychom se zlepšovali nebo se drželi nějakých standard, tak to bylo horší. Měli jsme samozřejmě v zápase pár dobrých věcí a pár špatných, ale od toho přátelská utkání jsou, aby nám to odhalili a my na tomto zapracovali.