8:1
(3:0, 1:0, 4:1)

Mladší dorost rozdrtil poslední Brod a stíhá v tabulce Kometu

13.12.2015 / Tomáš Lysý

V dalším kole nadstavbové skupiny D mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem rozhodla Dukla o své výhře již v první třetině. V páté minutě se trefil Jan Úlovec a v závěru třetiny přidali dva rychlé góly Jakub Filip a Jindřich Kardoš. Prostřední část byla na góly nejméně bohatá, padl v ní jeden gól po trefě Matěje Daňhela. Hosté sice ve třetí části snížili Richardem Cachnínem, ale během deseti minut zkompletoval hattrick Tomáš Vala a v závěru zápasu přidal svůj druhý gól Jan Úlovec. Dukla tak zvítězila 8:1 a na vedoucí Kometu už ztrácí jen dva body.
13.12.2015 12:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 23. kolo

Juřička – Piskač, Zadina, Rusňák, Juda, Trávník, Mareček, Rašín – Brož, Vala, Zadražil, Úlovec, Musil, Daňhel, Kardoš, Najman, Filip
8

BK Havlíčkův Brod

Arbelovský (21. Juřicová) – Krejčí, Dvořák, Adam, Zvěřina, Horák, Škareda, D. Vacík – Kohout, Kulhánek, Pokorný, Cachnín, Tecl, Dudek, Krajíček, Teplý, Pejchal, Kyncl
1
Branky a nahrávky: 6. Úlovec (Rašín, Vala), 17. Filip (Juda, Brož), 17. Kardoš (Zadražil, Úlovec), 37. Daňhel (Najman, Vala), 46. Vala (Zadina), 51. Vala (Najman), 56. Vala (Úlovec, Najman), 60. Úlovec – 45. Cachnín (Teplý, Pokorný). Rozhodčí: Slavík - Nechvátal, Jeletz. Vyloučení: 1:2. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 106. Střely na branku: 32:25. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 8:1.