5:4sn
(0:3, 2:0, 2:1 - 0:0)

Mladší dorost ztratil v Kolíně třígólové vedení a nakonec prohrál na nájezdy

19.10.2014 / Tomáš Lysý

K poslednímu utkání třízápasové venkovní série nastoupil mladší dorost na ledě posledního desátého Kolína, který však ztrácel na Jihlavu pouhé čtyři body. Dukle se vydařila první třetina, dvakrát se mezi střelce zapsal Jakub Filip a jednou Josef Vrátný. Kolínu se ve druhé třetině podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu a na začátku třetí části dokonali domácí po trefách Patrika Mašína a Robina Martínka obrat. V padesáté minutě však srovnal Oliver Havelka a poslal zápas do prodloužení. V něm gól nepadl, takže o vítězi rozhodly samostatné nájezdy, které díky Robinu Martínkovi ovládl Kolín.
19.10.2014 16:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 11. kolo

SC Marimex Kolín

Škorpík - Duben, Jančařík, Rulc, Grauer, Zdeněk, Beneš, Růžička, Mirochnikov - Martínek, Kellner, Kronus, Zheliznyak, Bedrník, Holub, Pokorný, Š. Jindra, Mašín
5

Škarek - Zadina, Homola, P. Slabý, Trávník, Vála, Havelka - Úlovec, Vala, L. Jindra, Musil, Prokš, Adam, Najman, Filip, Brož, Strnad, J. Slabý, Vrátný
4
Branky a nahrávky: 33. Mašín (Zdeněk, Martínek), 34. Pokorný (Martínek), 41. Mašín (Martínek), 44. Martínek (Mašín), rozh. náj. Martínek - 8. Filip (Adam), 12. Vrátný (J. Slabý), 14. Filip, 50. Havelka (P. Slabý). Rozhodčí: Tasch - P. Špringl, R. Špringl. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 92. Střely na branku: 26:36. Průběh utkání: 0:3, 4:3, 4:4, 5:4.