03.10.2015 15:30, NOEN extraliga staršího dorostu - 10. kolo

Špirek – Pařík, Hanuš, Gebell, Brabec, Grauer, Kolenatý, Gonos, Antoš – Sklenář, Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Řepík, Rousek, L. Kučera, Mařík, Jelínek
5

Šťastný – L. Mareš, Stark, Srnský, Slabý, Huňáček, Havelka, Vála – Kadleček, Jindra, Adam, Hrbatý, Heinrich, Mejzlík, Berka, Slabý, D. Čermák, Vrátný, Oščádal
2
Branky a nahrávky: 28. Řepík (Rousek), 39. Pařík (Danov), 41. Řepík (Rousek, Danov), 42. Gonos (Nedorost), 48. Fabiánek (Kučera) – 17. Slabý (Strnad), 28. Slabý (Vrátný, Vála). Rozhodčí: Schmejkal – Z. Svobodová, Ovsík. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 32:37. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): Poslední naše utkání mají velice podobný scénář. Máme dobrý vstup do utkání, který nám bohužel vydrží pouze první třetinu, ve které získáme vedení a uspokojíme se. V následující fázi utkání hrajeme bez nasazení a bojovnosti, v čemž nás soupeři přehrávají od začátku sezony a dobře rozehraná utkání ztratíme.
Můžeme hrát hokej jaký chceme, ale pokud tam od hráčů nebude bojovnost a stoprocentní nasazení po celé utkání, těžko budeme soupeře porážet. Jsou věci, které hráče nenaučíte, a to tvrdě pracovat v každé fázi utkání, ať se vyvíjí jakkoliv. Dokud nebudeme hrát jako mužstvo, zodpovědně a s cílem vyhrát, a ne si jen zahrát, může se tento scénář opakovat stále dokola. Soupeři gratulujeme.

Milan Antoš (HC Letci Letňany): Posunuli jsme to někam, kde to asi nikdo nečekal.Dali jsme dva šťastné góly, což se nám předtím nevedlo. Ty hodně ovlivnily zápas. Do třetí třetiny jsme šli jako pokaždé s tím, že ji chceme vyhrát a tentokrát se to povedlo.