11.08.2017 17:45, Přípravné zápasy staršího dorostu - 0. kolo

Chaloupek – Barák, Křišta, Marek, Piskač, Rašín, Smolko, Trávník, Veleba, Brož, Daňhel, Filip, Kardoš, Krajíček, Najman, Pigl, Svoboda, Trnka, Úlovec
2

Düsseldorfer EG

Kaptenat – van Böst, Geitner, Mannes, Mansfeld, Krug, Metelkov, Horschel, König, Lorer, Günther, Bartuli, Gerharz, Ribnitzky, Stähle, Volkmann, Fomin, Wrede, Judt, Brachert, Hermann, Schulz
3
Branky a nahrávky: 4. Veleba (Rašín), 12. Trávník (Najman) – 2. Volkmann (Schulz), 17. Volkmann, 65. Volkmann (Schultz). Vyloučení: 7:1. Bez využití. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.

Zápas začala obě mužstva vskutku svižně a již ve čtvrté minutě svítilo na ukazateli skóre 1:1. První třetina přinesla ještě dvě branky, když se nejprve trefil Trávník, načež pět minut poté odpověděl svou druhou trefou v utkání Luke Volkmann. Diváci v KV Areně si museli na další gól počkat až na samostatné nájezdy a ty rozlouskl muž zápasu, střelec hattricku Luke Volkmann.